Yabancı dil eğitimi

Özel amaçlı Rusça ve İngilizce eğitimi
Kurumumuzda genel yabancı dil eğitimi, profesyoneller için konuşmaya yönelik yabancı dil eğitimi, çocuklar için yabancı dil eğitimi ve seviyelerini belgelemek isteyenler için YDS hazırlığına yönelik yabancı dil eğitimi verilmektedir

Genel Rusça ve İngilizce eğitimi
Maksimum 6 kişiden oluşan gruplara yönelik, her bir kur 80 saat olmak üzere toplam altı kur şeklinde düzenlediğimiz Rusça ve İngilizce kurslarımızla size bu konudaki en iddialı hizmeti sunmaya hazırız. Ders yoğunluğu ve kurların süresi grupların isteğine bağlı olarak belirlenmekte ve öğrencilerin talebine uygun olarak esnek programlar oluşturulmaktadır.

Profesyoneller için Konuşma Odaklı Rusça ve İngilizce eğitimi
Bu eğitimlerimiz konuşma odaklı olup, öğrencinin pratiğini hızlandıracak günlük veya ticari diyalogları arttıracak şekildedir. Eğitim süresi en az 2-4 aydır.

Rusça ve İngilizce YDS hazırlığı
YDS’ye yönelik hazırlanan dil eğitimleridir. Hızlandırılmış ve sınav soruları çözme teknikleri ile takviye edilmiş eğitimler verilir. Eğitim planı öğrencinin talebine göre hazırlanır ve değiştirilmez.

Rusça Eğitimlerimiz Ana Dilde Verilir
Rusça eğitimlerimiz yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitim planı Öğrencinin talebine göre hazırlanır ve değiştirilmez.
Kurumsal Eğitimler
– Şirket / Firma içi eğitimler
– Hafta içi & Hafta Sonu
– Esnek Eğitim günleri & saatleri

Not: Eğitimlerimizde 1 dersimiz 45 dk.dır.

 

BİLGİ İSTEK FORMU