Главная

KHM Language Services, создана на базе многолетнего опыта специалистов в сфере перевода и обучения иностранным языкам.

Наша цель, следить за изменениями в сфере технологий и образования, и основываясь на этом, предоставлять своим клиентам высококачественные решения по переводу и обучению, соответствующие современным стандартам и действующим условиям.

Çeviri;

Çeviri sektöründe 15 yıldan fazla deneyime sahip ve sadece Türkiye’nin değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen şirketlerine ve resmi kurumlara hizmet vermekte olan uzman çevirmenlerimizin yönetiminde kurulan çeviri departmanımızda neredeyse dünyanın tüm  yaygın dillerinde hizmet vermekteyiz. Çevirinin ve çeviri kalitesinin günümüz bilgi çağındaki önemini iyi bilen yönetici kadromuz, uluslararası deneyime uygun olarak çevirmenleri çok titizlikle seçmekte ve çevirilerin konusunda uzman kişilerce ana dilleri yönünde yapılması için azami gayreti sarf etmektedir. Uluslararası belge dolaşımı konusunda müşterilerine her türlü bilgi desteğini sağlayarak, onları zaman ve para kaybından korumaktadır.  Hızlı ve kaliteli çeviri hizmetleri için KHM Dil Hizmetleri her zaman yanınızdadır.

Eğitim;

Uzun yıllarını yabancı dil eğitimi sektörüne vermiş olan öğretmen kadromuzla profesyonellere ve kendini geliştirmek için dil öğrenmek isteyen kişilere yabancı dil eğitimi hizmetleri verilmektedir. Eğitimlerimiz, genel yabancı dil eğitimi, profesyoneller için konuşmaya yönelik yabancı dil eğitimi ve seviyelerini belgelemek isteyenler için YDS hazırlığına yönelik yabancı dil eğitimi temelinde verilmektedir.  Amaca yönelik geliştirilen programları esas alarak, kişiye özel yaklaşımla dil eğitimi hizmetini sunup, ortak çalışma ile belirlenen hedeflere kolayca ulaşılmasını sağlamaktayız.

Şirketimiz yukarıda sayılan hizmetlerin yanı sıra çevirmenlere yönelik profesyonel araçların (CAT) kullanımı ve ayrıca sektöre yeni giren çevirmen arkadaşlara sektör ile ilgili eğitimler, webinar ve seminerler vermektedir.

Doğru çözümlerle sizleri hedeflerinize ulaştırma umuduyla,

Sağlıcakla kalın
KHM Dil Hizmetleri